Alpha

 
Yoğun iş temposunda ve hayatın koşuşturması içinde sağlıklı yaşam için zaman ayırmamız hepimiz için çok önemli. Ama dayanıklı, sağlıklı ve fit bir bedene sahip olabilmek zaman, kararlılık ve mentörlük gerektirir. 
 
Artık Alpha sayesinde etrafınızdaki tüm sağlıklı yaşam uzmanlarına, spor eğitmenlerine ve personal trainerlara kolayca ulaşabilirsiniz. Sizin için en doğru sağlıklı yaşam merkezlerini, spor salonlarına ve servislere kolayca ulaşır, hızlıca rezervasyon yapar ve kredi kartınız ile kolayca ödersiniz.

Parkjet

 
Günümüzde mega şehir kavramı ve hızla artan trafik yoğunlu, otopark süreçlerini de daha verimli yönetmemiz gerektiği ihtiyacını ortaya koymuştur. Hepimiz nerdeyse hergün otopark yeri aramak, araçlarımız park etmek veya vale servislerinin araçlarımızı getirmesi bekleyerek bu sürece dahil oluyoruz. 
 
Daha kolay park yeri bulmanız, otopark veya vale ücretinizi kolayca ödemeniz ve hızlıca yolunuza geri dönmeniz için Parkjet’I dizyan ettik. Artık etrafınızdaki otopark ve vale noktalarını, doluluk oranlarını ve fiyat bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Parkjet ile aracını hızlıca park eder ve çıkarkan sıra beklemeden otopark turarını kolayca ödersin
 

Copyrights © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
by Altamira Yönetim ve Danışmanlık
San. Tic. Ltd. Şti.