Programlar

Altamira Girişim Destek Programı

 
Altamira Start-Up Girişim Destek Programı yetenekli girişimcileri doğru danışmanlar ve güçlü yatırımcılar ile bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Programa kabul edilen girişimler dört ana temel üzerinde fikir aşamasından hayata geçme aşamasına kadar stratejik adımların olduğu bir yolculuğa başlar.
 
 
 

Startup Geliştirme Programı dört ana aşamadan oluşan ve fikir seviyesinden başlayarak gerçekleştirme planına kadar uzan bir yolculuktur.

PROGRAMDAN NELER KAZANIRSINIZ?

Erİşİm

Programa kabul edilen yatırımlar Altamira çatısında bulununan deneyimli yatırımcı ve sektör uzmanlarına erişim hakkı sağlar. Bu süreçte Altamira ailesinden size özel mentörünüz programdan maksimum faydayı sağlamanız ile görevlidir.

Vİzyon

Program dahilinde servis veya ürününüz bir dizi detaylı dizyan ve kullanılabilirlik çalıştaylarından geçer. Her çalıştay ürün ve servislerin kullanım süreçlerinini derinlemesine analiz eder ve müşteri deneyimini geliştirmeye odaklanır. 

Teknolojİ

Kullandığınız uygulamlardan çözüm mimarisine kadar teknoloji gereksinimlerin değerlendirilmesi. Altamira teknoloji uzmanları sayesinde ihtiyacınız olan en uygun teknolojilerin seçilmesini kapsar

FİNANSMAN

A’dan Z’ye iş planınızın gözden geçirilmesi, projeksiyonların ve finansman gereksinimlerinin analizi. Altamira çekirdek fonu haricinde Altamira  yatırımcılarından hacimli büyüme destek finansmanın planlaması. 
Copyrights © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.
by Altamira Yönetim ve Danışmanlık
San. Tic. Ltd. Şti.